Wieloosobowa rozgrywka – darmowe gry na ps4 na dwie osoby

Gry PS4 dla 2 graczy

Zaczynamy od gier, które proponują tryb gry wieloosobowy. Przeprowadzamy szybką selekcję i możemy trafić na prawdziwe perełki, jeżeli chodzi o gaming . W ten sposób możemy miło spędzić wieczór, ewentualnie zaspokoić potrzebę rywalizacji. Wiele jest tytułów, w których producenci skupili się na wywalizacji online. Z racji tego, że mineło już kilka lat od wydania PS4 wybór jest szeroki. Jeżeli chodzi o darmowe gry na ps4 na dwie osoby, sprawa nieco się komplikuje. Sprawdźmy jednak kilka opcji.

Jeżeli chodzi o wybór sportowy, najpopularniejszym rozwiązaniem będzie oczywiście FIFA. Nie tylko w polsce, ale będzie to wybór również międzynarodowy, jeżeli chodzi o popularność. Bardzo łatwo przychodzi nam wyrobienie sobie nawyków sterowania, już kilka rozgrywek wprowadzi nas w systematykę meczów. Sprawdzi się jako rozwiązanie domowe, jak również, rozgrywki online. Jeżeli chodzi o dwóch graczy możemy lawirować pomiędzy rywalizacją właśnie, czyli gramy jako dwie przeciwne drużyny, ale również razem ramie w ramie jako jedna reprezentacja. Jeżeli grafika nie jest dla nas wystarczająca, możemy spróbować Serii PES, jako odpowiednika wcześniej wspomnianej gry. Jeżeli chodzi o gry sportowe, możemy również dobrze postawić na koszykówkę zamiast piłki nożnej i wcielić się w postać gracza NBA: NBA2k. Gdy interesują nas typowe bijatyki, możemy wybrać Mortal Kombat 11 lub Tekken 7.

Dla młodszych graczy – darmowe gry na ps4 na dwie osoby

Podczas imprez, które organizujemy dla dzieci możemy zaproponować, również taką rozrywkę. Jednym z ulubionych wyborów będzie Little Big Planet 3. Tutaj rozgrywka, może toczyć się nawet do 4 osób w tym przypadku dzieci. Pomysłowe rozwiązania zaimponują, nawet bardzo wymagającym graczom. Gra to klasyk, a główna postać w grze jest maskotką PS4.

Rayman Legends, prezentuje nam rozgrywkę dla nieco może starszych dzieci. Jej cena jest również bardzo interesująca, to wciągająca gra, do której z chęcią będziemy wracać i również jak Big Planet, możemy grać w nią nawet w 4 osoby. Dla młodych fanów Marvela , zaproponujmy Lego Marvel Super Heroes 2.
Wakacyjny czas czy weekendowe popołudnia zachęcają nas do zorganizowania sobie czasu. Jeżeli chodzi o darmowe gry na ps4 na dwie osoby, możemy szukać rozwiązania w Call of Duty: WWII, czy Star Wars: Battlefront II. Jako abonenci PlayStation Plus, co miesiąc mamy nowe rozwiązania, producenci udostępniają dwie gry bezpłatnie.

 

You may also like...