Słuchawki bluetooth kompatybilne z ps4 – wybór słuchawek dla gracza

Słuchawki dla gracza wymagają dogłębnej analizy, właśnie ta grupa klientów w tej dziedzinie liczy na dobrą jakość. Odpowiadają bowiem, one na jakość rozgrywek, są jednym z tych gadżetów, które warto mieć. Jeżeli chcemy zdecydować się na słuchawki, słuchawki bluetooth kompatybilne z ps4 warto postawić na wybór, jakim jest HyperX Cloud Flight HX-HSCF-BK/EM, Razer Thresher Ultimate PS4, które specjalnie zostały stworzone dla graczy, w przypadku pierwszego wyboru do komputerów PC, oraz właśnie PS4, oraz te typowe wyłącznie do PS4 jeżeli chodzi o Razer.

Hyper X Cloud

Ścieżka dźwiękowa, to bardzo ważny element, który nadaje grze, dodatkowych efektów, a nie tylko tych wizualnych. Słuch jest jednym z najbardziej wrażliwych zmysłów. Te słuchawki sprawiają, że każdy nawet najcichszy dźwięk stanie się tym niesamowicie realistycznym. Oczywiście są to słuchawki bezprzewodowe, dlatego nie ograniczają naszych ruchów w żaden sposób. Pomimo dość dużych gabarytów, nie odczuwamy tej wagi na swojej głowie, pozwalają na swobodne ruchy i wczucie się w rozgrywkę. Posiadają mikrofon, jednak w razie potrzeby możemy go odpiąć. Dodatkowe oświetlenie LEDowe, którym co ciekawe możemy sterować, regulacja głośności znajduje się na naszej głowie, dlatego wygodnie możemy dopasować dźwięk. Plusem w tym przypadku jest zdecydowanie zasięg, nawet do 20 metrów, wytrzymały akumulator pozwala nam na grę bez zbędnych przerw.

Razer Thresher – słuchawki bluetooth kompatybilne z ps4

To kolejne doznanie dźwiękowe. Tak jak u poprzednika, są bezprzewodowe. Wykonane są z pianki, która doskonale rozpoznaje nasz kształt głowy i potrafi się dopasować, dodatkowo są bardzo lekkie. Również jak przy Hyper X Cloud posiadają odłączany mikrofon cyfrowy. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie. Posiadają bardzo czuły mikrofon, który sprawdzi się w ekstremalnych sytuacjach. To są w pełni kompletne słuchawki bluetooth kompatybilne z PS4.

Niezależnie od tego, jakiego wyboru dokonamy, powinniśmy najpierw sprawdzić parametry modelu, którym jesteśmy zainteresowani. Oba modele bardzo często są wybierane przez graczy, bardzo dobre opnie online, potwierdzają tę hipotezę. Ostateczny wybór zależy jednak od naszych preferencji.

You may also like...