Niezapomniana rozgrywka – gry na ps4 z polskim dubbingiem

Najlepsze gry na PS4

Biorąc pod uwagę, że premiera konsoli PS5, coraz bliżej warto przypomnieć sobie najlepsze odsłony gry na ps4 z polskim dubbingiem. Na takim rozdrożu warto cofnąć się w czasie by przypomnieć sobie starsze egzemplarze, w które ewentualnie warto zainwestować.

Wiedźmin

Wiedźmin 3: Dziki gon + krew i wino. Saga wiedźmina to kult. Dodatek bazuje nie na niczym innym, jak na powieściach Andrzeja Sapkowskiego. To dodatkowe 30 godzin grania, co dla kolekcjonerów, jak i fanów gry jest prawdziwą gratką. Jeżeli chodzi o krew i wino, nowa plansza Tourrisaint, wprowadza nas do całkiem nowej krainy. Jak w większości przypadków piękna, sielankowa atmosfera, to tylko gra pozorów. Poznajemy wyjątkowo mroczne, księstwo. Głównym powodem zamieszania i problemów są najęte postacie, które w zamiarze chcą uprzykrzyć nam życie. Ponadto spotkamy tu wiele nowych potworów, pojawia się także morderca, który niekoniecznie należy do gatunku ludzi. Oczywiście cały ciężar, jeżeli chodzi o rozprawienie się, z wszechobecną niesprawiedliwością będzie musiał unieść Wiedźmin.

Dziki gon

Po raz kolejny zmierzamy się z kolejną odsłoną. Jednak każda nasza decyzja wpływa na dalszy tryb rozgrywki. W przypadku zadań, a raczej zaniechania wykonania niektórych z nich odczujemy tego konsekwencje w późniejszym czasie. Dodatek jest bardzo obszerny, który dodatkowo uzupełnia, moc zadań pobocznych pozwalając nam na wiele dni gry.

Więcej perełek – gry na ps4 z polskim dubbingiem

Znajdziemy wiele tytułów, które będą spełniać naszym wymaganiom zarówno jeżeli chodzi o gry na ps4 z polskim dubbingiem jak jednakowo te po angielsku. Wybór jest bardzo szeroki, możemy przebierać między tytułami. Oczywiście sprawa jest bardzo indywidualna, jednak kilka naszych ulubieńców, jeżeli chodzi o PS4 to na pewno, Resident Evil 2, Days Gone, Sekiro: Shadows Die Twice, Red Dead Redemption 2, Horizon: Zero Dawn. Dla miłośników marvela możemy polecić Marvel’s Spiderman. I bezapelacyjnie mój osobisty ulubieniec God Of War, który jeżeli chodzi o gry na PS4 z polskim dubbingiem, błyszczy jak najjaśniejsza gwiazda.

 

You may also like...