Wózki elektryczne dla niepełnosprawnych

Wózek inwalidzki to sprzęt, który umożliwia osobom niepełnosprawnym, jak i dochodzącym do pełnej sprawności fizycznej po wypadku, mobilność, dzięki której mogą swobodnie i samodzielnie przemieszczać się z miejsca na miejsce. Ostatnie dekady w branży sprzętów medycznych i rehabilitacyjnych wprowadziły wiele innowacji, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie osobą zmagającym się z niepełnosprawnością i ograniczeniami ruchowymi. Elektryczny wózek inwalidzki wyposażony w niezbędne udogodnienia będzie świetnym rozwiązaniem dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, które czy to w budynkach zamkniętych, czy na otwartej przestrzeni (np. w drodze do pracy) muszą mierzyć się z nierównościami terenu czy brakiem dostosowania budynków użyteczności publicznej do ich potrzeb. W sklepie internetowym www.prolifter.pl znajdą Państwo wysokiej klasy wózki inwalidzkie elektryczne sprawdzonych i renomowanych marek.

  • Wózki inwalidzkie jako sprzęt niezbędny osobom niepełnosprawnym do swobodnego poruszania się
  • Jakie wózek inwalidzki elektryczny wybrać? – na co zwrócić uwagę
  • Wysokiej jakości elektryczne wózki inwalidzkie w sklepie internetowym www.prolifter.pl

Wózki inwalidzkie jako sprzęt niezbędny osobom niepełnosprawnym do swobodnego przemieszczania się

Rynek sprzętu i urządzeń medycznych stale się rozwija, a tym samym – kolejne firmy z branży wprowadzając innowacyjne rozwiązania i narzędzia, które mają za zadanie ułatwić funkcjonowanie osobom z niepełnosprawnościami. Podstawowym zadaniem wózków inwalidzkich pozostaje umożliwienie niepełnosprawnym, jak i pacjentom przechodzącym rehabilitację po ciężkich wypadkach, swobodnego przemieszczania się. Nic więc dziwnego, że doskonałym wyborem okazują się modele z napędem elektrycznym.

wózek elektryczny inwalidzki

Jakie wózek inwalidzki elektryczny wybrać? – na co zwrócić uwagę

Wózki inwalidzkie są stosunkowo drogie, jednak na rynku wtórnym znajdziemy też sporo modeli używanych, które zachowano w na tyle dobrej kondycji, że bez problemu mogą posłużyć innym potrzebującym jeszcze przez wiele lat. Rozważając zakup wózka inwalidzkiego, warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Z pewnością kluczowy pozostaje komfort użytkownika, więc świetnym rozwiązaniem będą regulowane podłokietniki. Biodrowy pas bezpieczeństwa zabezpieczy przez ewentualnym upadkiem z wózka podczas pokonywania nierównych nawierzchni. W wypadku elektrycznego wózka inwalidzkiego najważniejszy będzie jednak napęd i jego moc.

Wysokiej jakości elektryczne wózki inwalidzkie w sklepie internetowym www.prolifter.pl

Ogromny wybór wózków inwalidzkich z napędem elektrycznym znajdą Państwo w sklepie internetowym prolifter.pl – od lat zapewniającym wsparcie dla rehabilitacji i transportu. Rozpiętość cenowa modeli prezentowanych na stronie pozwala wybrać solidny sprzęt, zamykając się w bardzo atrakcyjnej kwocie (https://www.prolifter.pl/wozki-elektryczne-inwalidzkie-pm-54.html). Prolifter – współpracując wyłącznie z renomowanymi markami – gwarantuje wysoką jakość, bezawaryjność oraz ogromną funkcjonalność wózków z oferty.

dofinansowanie pfron do wózka dla niepełnosprawnych

You may also like...