Xbox live gold 1 miesiąc za darmo. Jak Live Gold wpływa na rozgrywkę

Xbox live gold 1 miesiąc za darmo

Zakładanie konta xbox live z poziomu konsoli

Sposobem na darmowy xbox live gold 1 miesiąc za darmo jest po prostu zalogowanie się na koncie, wybieramy ” What’s in Gold” na zielonym polu pojawi się złoty przycisk “Get Started Now”. Kolejny krok to potwierdzenie zakupu kolejną opcją pozostaje nam się tylko cieszyć z korzystania.

Dlaczego warto zainwestować w taką opcję

Żadna konsola, nie zagwarantuje nam darmowego korzystania z sieci, bez wykupienia specjalnego abonamentu. Przy xboxie jest to właśnie live gold. Oczywiście bezkonkurencyjną zaletą są wieloosobowe rozgrywki w grach takich jak Call of Duty czy GTA. Dodatkowym atutem będzie czat, który przy posiadaniu słuchawek z mikrofonem, jest dostępny dla wszystkich. W przypadku wielu gier, posiadanie wykupionego abonamentu nie jest konieczne. Co bardzo jest ważne, dostajemy cały zestaw darmowych gier, co miesiąc. Jednak możemy z nich korzystać w ramach opłaconego abonamentu. Gry działają także w wypadku rezygnacji z abonamentu w ramach wcześniejszej wykupionej opcji. Liczyć możemy na szczególne zniżki nawet do 80% taniej, oczywiście są to wybrane tytuły.

Nie warto korzystać, jeżeli korzystamy z konsoli okazjonalnie

Dla wytrawnych graczy takie możliwości są naprawdę satysfakcjonujące, jeżeli zdecydujemy się na takie rozwiązanie, będziemy naprawdę zadowoleni xbox live gold 1 miesiąc za darmo, to fajna opcja, jeżeli chodzi o wypróbowanie takiego rozwiązania, w ten sposób producenci chcą zachęcić do dalszego opłacania abonamentu. Jeżeli zapłacimy za taką przyjemność kartą, kwota każdego kolejnego miesiąca będzie pobierana automatycznie, dlatego warto pamiętać o tym, by takie rozwiązanie ewentualnie wyłączyć na naszej konsoli, by za kolejny miesiąc nie została ściągnięta z naszej karty opłata. Jeżeli chodzi o tę opcję, warto zastanowić się pod kontem tego jak często korzystamy z konsoli i czy interesują nas internetowe rozgrywki.

 

You may also like...