Zmiany pogody to także burze z piorunami – The sims 4 cztery pory roku co nowego

Już 20 lat razem – The sims 4 cztery pory roku co nowego

Wiele osób czekało na cztery pory roku. Fenomen gry trwa cały czas. Kolejne dodatki urozmaicają każdy moment poświęcony grze. Pytamy o the sims 4 cztery pory roku co nowego przyniesie nam kolejny dodatek. Dzięki temu dodatkowi doświadczamy efektów, zmian pogody. Na codzienne wybory naszych simów wpływają wiatr śnieżyca czy też słońce. Zabawy w stertach liści, letnie ochładzanie podczas upałów przy zraszaczach, to tylko niektóre atrakcje. Nowa ścieżka kariery w ogrodnictwie, nowe stroje oraz przedmioty urozmaicają rozgrywkę. Od pierwszego wydania w 2020 roku naprawdę wiele się zmieniło.

Wiele dodatków nowe rozwiązania

Jeżeli chodzi o fryzury w damskiej wersji, dostępne jest sześć nowych fryzur, w tym wyjątkowo ciekawe ombre z grzywką, dzieci, oraz mężczyźni również nie zostali w tej kwestii pominięci. Ze względu zmiany pogody, dodano kilka sztuk kapeluszy na każdą pogodę. Kolczyki, które świetni nawiązują do pór roku. Jeżeli chodzi, o ubrania wybór także jest dość duży. The sims 4 cztery pory roku co nowego jest nam wstanie zaoferować? Jeżeli chodzi o dodatki do domu, naprawdę imponujący jest kominek, czy piękne dekoracje na święta. Jednak oprócz nowych dodatków w postaci ciuchów czy gadżetów interesuje nas rozgrywka. Pierwszym krokiem do wejścia do rozgrywki, po stworzeniu sima jest wybór pory roku, która najbardziej nam odpowiada, której najbardziej jesteśmy ciekawi.

Zmiany pogody

The sims 4 cztery pory roku co nowego czeka nad jeżeli chodzi o zmiany pogody? Każda pora roku może trwać od 7, 14, 28 dni, możemy wpłynąć na to ustawienie w opcjach. Mamy również wpływ na opcję opadów, to, czy wybierzemy lekki deszcz, czy jednak burze z piorunami zależy od nas, oraz to, czy chcemy by temperatura, miała wpływ na naszych simów. Jako dodatkową atrakcję został nam podarowany kalendarz roczny, w którym możemy planować imprezy czy wydarzenia. Bardzo łatwo, możemy również podejrzeć pogodę na dany dzień. Do podejrzenia jest siedem najbliższych dni. Fajną dodatkową atrakcją jest hodowla pszczół i zbieranie miodu od tych owadów, możemy wykąpać się nago pod świeżą deszczówką przed domem. To jak potoczy się rozgrywka, zależy tylko od nas.

You may also like...