Hearthstone na telefon wymagania – gra karciana

Hearthstone

To gra karciana od firmy Blizzard, dostępna również na urządzenia mobilne. Zaczynamy od wprowadzenia do gry. Jako pierwsze wyzwanie dostajemy cztery zadania. Przykładowym zadaniem jest to, iż musimy wygrać pięć partii w trybie treningowym. Za ukończenie każdego zadania dostajemy nagrodę. Małymi kroczkami zostajemy wprowadzeni, do gry. Posiada wielu fanów na całym świecie, dlatego znajdziemy wiele poradników, jak sobie radzić z kolejnymi wyzwaniami, jakie stawia przed nami gra.

Rozpoczęcie

Oprócz nagród, które dostajemy za każde wygrane zadanie, do odblokowania mamy nieznane postacie, a właściwie bohaterów, które będą towarzyszyć nam przez w kolejnych etapach. Gra stworzona została z myślą, o fanach fantastyki, znajdziemy tam postacie typowo, z właśnie takich opowieści czy książek. Główną inspiracją, jeżeli chodzi o to wydanie to World of Warcraft. Jednak powinniśmy uważać, bo gra jest strategiczna, także trzeba ruszyć umysł, by nasze potyczki wygrywać i zdobywać kolejne punkty doświadczenia. Każda postać ma unikalne zdolności, każda karta wywoła inny efekt, np. rzuci zaklęcie.
Piękna kolorowa grafika
Jeżeli chodzi o walory artystyczne, nie mamy tutaj nic do zarzucenia pod każdym względem, także muzycznym, czy oprawy graficznej. Wszystko jest przyjemne dla oka.

Hearthstone na telefon wymagania

Jeżeli interesują nas wymagania systemowe na PC czy hearthstone gra RPG na telefon wymagania, kilka informacji znajdziecie poniżej.
Minimalnymi wymaganiami, jeżeli chodzi o tę grę, będzie Intel Pentium D 2 GHz/AMD Athlon 64 X2 2 GHz,2 GB RAM, karta grafiki 256 MB, 3 GB HDD, Windows XP,Vista siódemka lub ósemka. Jednak gdy nasz komputer nie spełnia minimalnych wymagań, możemy postawić na rozgrywki w wersji na urządzenia mobilne. Jeżeli chodzi o hearthstone na telefon wymagania będą mniejsze, a każdy dostępny smartfon przepuści użytkownika. Na oficjalnej stronie, możemy znaleźć więcej informacji na ten temat. Załączam link https://us.battle.net/hearthstone/en/.

You may also like...