Dodatki modowe -Jak pobrać ciuchy do the sims 4 ?

Jak pobrać ciuchy do the sims 4 – jak pobrać mody

Warto zastanowić się jakie dodatki nas interesują, a jest ich cała moc, mnóstwo dodatków, na każdą okazję we wszystkich możliwych kolorach czy wzorach. Zazwyczaj kategorie na stronach podzielone są na podkategorie, dlatego łatwo możemy znaleźć to, czego na daną chwilę nam potrzeba. Dostępne są domy, ubrania, włosy, makijaże, wszystko, czego dusza pragnie.

Jeżeli chodzi o to, jak pobrać ciuchy do the sims 4, najłatwiej jest ściągnąć wszystkie pliki, które nas interesują na komputer. Trwa to tylko chwilę i oczywiście wszystkie dodatki są bezpłatne. Przykładem takiej strony, z której można pobrać pliki może być: www.thesimsresource.com.

Skompresowane pliki

Gdy wszystkie skompresowane pliki są dostępne na naszym komputerze. W następnej kolejności musimy ściągnąć program do rozpakowywania takich gadżetów. Takim rozwiązaniem, może być Win RAR, jest najprostszy w obsłudze i myślę najbardziej sprawdzony przez wielu użytkowników. Jeżeli mamy już taki program, sprawa jest prostsza. Wypakowujemy nasze dodatki w konkretnym miejscu i musimy o tym pamiętać, w innym przypadku wiedza jak pobrać ciuchy do the sims 4, nam nie pomoże. Moją podpowiedzią gdzie szukać miejsca docelowego jest to, że powinniśmy zacząć, od „Moje Dokumenty”, następnie wybierając „Electronic Arts” i odpowiednio w tym przypadku The Sims 4. Szukamy folderu o nazwie „Mods”, gdzie powinniśmy zapakować, wszystkie nasze pliki. Jeżeli chodzi o pliki “PACKAGE” sa już gotowe do załadowania do pliku „Mods”, a te, które kończą się na zip lub rar, musimy wcześniej rozpakować, ponieważ w innym przypadku nie będą działać. Jest to zazwyczaj największy problem odnośnie do, dodawania modów do gry. Jednak kluczem do rozwiązania zagadki jest właśnie typ pliku.

Nieznane działanie na grę

Wszystkie ewentualnie dodatki, możemy dodać właśnie w ten sposób. Jest to najprostsze i na pewno skuteczne rozwiązanie. Jednocześnie pozwoli nam urozmaicić, naszą grę, wprowadzając pewien element świeżości do naszych codziennych rozgrywek, oprócz płatnych dodatków mamy również wiele opcji do wykorzystania. Jednak nie każdy odnajdzie się w takich mniej oczywistych dodatkach, ze względu na ewentualne problemy z grą. Producent, nie może nam dać gwarancji na dodatki z nieznanego pochodzenia, które mogą wpłynąć na systemy, być może negatywnie.

 

You may also like...